BoSKu Turlar :

Yaz ve kış dönemlerinde, haftasonu pazar günleri en fazla 200-250km mesafeye kadar olan bölgelerde turlarımız olmaktadır. Tura katılacaklara Facebook grup sayfamızda açtığımız etkinlikler altında, BoSKu Whatsapp Duyurular grubumuzda ve Instagram sayfamızdan  tur hakkında tüm detayları belirtmekteyiz. Yaz aylarında,  bazı hafta sonları cuma veya cumartesi gününden çıkıp pazar akşamı dönüş yaptığımız çadırlı kamp etkinliklerimizde olmaktadır. 

Turlarımızda her katılımcının emniyet, disiplin ve güvenlik bakımından uymasını rica ettiğimiz bir takım kurallarımız vardır. Bu kuralları "Turlarımız Hakkında" bölümünden okuyabilirsiniz.

Tur rotamızda mola ve bekleme noktaları bulunmaktadır. Bu noktalarda artçı motosiklet gelene dek tüm katılımcılar beklenmektedir. Mola ve bekleme noktaları etkinlik detayları, Facebook grubumuzda etkinlik altında  verildiği gibi tur sabahı, Tur Sorumlusu tarafından bir önceki mola/bekleme noktasında bir sonraki mola/bekleme noktası sesli olarak söylenir.

Tur esnasında, anlık olarak bizlerin nerede olduğunu gerçek zamanda takip edebileceğiniz Turda Neredeyiz ? sistemini kullanmaktayız. 

Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm tur rotalarını arşiv mahiyetinde Rotalar sayfasında tutmaktayız.

Tur sırasında motosikletler arasında sesli iletişim amaçlı Discord aplikasyonu kullanmaktayız.

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü

Bodrum-MUĞLA

etezer@gmail.com

Tel: 0533 438 8311 (Sadece acil durumlar)

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon
  • Google Places Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now