top of page

BoSKu Kimdir ?

(Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü)

Tanitim - Emrah TEZER
00:00 / 00:00

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü, Bodrum ve çevresindeki tüm motosiklet sevenleri tek bir çatı altında toplayarak hafta sonu düzenlenen gezi amaçlı motosiklet turlarıyla motosiklet ehliyeti sahip olmak şartıyla yaş sınırı, cinsiyet, din, dil, ırk, motosiklet motor hacmi, motosiklet türü, sürüş tecrübesi gözetmeksizin herkesi kaynaştırmayı, saygı-sevgi kuralları, dikkat, disiplin içinde güvenli motosiklet sürüş kullanımını özendirmeyi, trafikte motosikletinde bir araç olduğunu diğer araçlara göstermeyi amaçlayan, bireysel örnek davranışlarımız ile motosiklet camiasını temsil ettiğimiz bilinci içinde birbirinden güzel insanların bir araya gelerek oluşturduğu temiz, çevre odaklı bir topluluktur.

Hafta sonu düzenlediğimiz motosiklet turları yarış havasından uzak, bölgemizdeki tarihi, doğal güzellikler amaçlı turlar tarzında geçmektedir. Yaz aylarında ise cumartesi gününden başlayıp pazar akşamı sonlanan çadırlı kamp etkinliklerimiz olmaktadır.
Keyifle motosiklet kullanıp çektiğimiz güzel fotoğraflar-videolar ile doğanın, çevremizin, bol oksijenin, denizin tadını çıkarıyor, vermiş olduğumuz molalarda hoş sohbetler ile birbirimizi tanıma imkanı yakalıyor, sosyalleşiyoruz.

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü olarak organize ettiğimiz tur ve etkinlik haberlerini BoSKu Facebook grubumuz altındaki “Etkinlikler” sekmesinden, Instagram sayfamızdan veya BoSKu Whatsapp Grubu duyurularından takip edebilirsiniz.
Ayrıca hani diyenler olabilir; "Çok fazla Facebook kullanamıyorum, bilgisayar başında zaman geçiremiyorum. Etkinlikleriniz, motosiklet turlarınızdan haberdar olmak istiyorum." Bu arkadaşlarımız www.bodrumscooter.org web sitemiz altında Üyelik başlığına göz atabilirler.

Teşekkür ederiz.

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü

bottom of page