Turda Neredeyiz :

- Haritada sol üst köşeden Harita/Uydu düğmeleri ile harita tipini seçebilirsiniz. Uydu düğmesi altında Etiketler kutusunu işaretlerseniz yer adlarını da görebilirsiniz.
- Haritada sağ alt köşedeki (+) (-) düğmeleri ile yakınlaştırma/uzaklaştırma, fare eli ile sürükle-bırak yöntemiyle haritayı kaydırabilirsiniz.
- Haritada gördüğünüz avatar fotoğrafımın üzerine tıklayınca o andaki veya off-line durumda isem en son durumum hakkında koordinatlarım, süratim, yüksekliğim gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
- Haritada mor renk çizgi ile geçmişte aldığım yolu görebilir ve çizgi üzerinde herhangi bir yere tıkladığınızda o noktadan ne zaman (tarih/saat) geçtim, koordinatlarım, süratim, yüksekliğim gibi geçmiş bilgileri görebilirsiniz.
- Haritada sağ alt köşedeki adamı fareniz ile sürükleyip harita üzerinde bir noktaya (yol üzerine) bırakmanız durumunda Google ın hizmeti Cadde Görünümüne geçebilirsiniz. Cadde Görünümü hizmetinden çıkıp takibe geri dönmek için fotoğraf üzerinde sol üstte yer alan sol oka tıklayınız.
- Haritada gördüğünüz avatar fotoğrafımın üzerine tıklayınca açılan pop-up penceresinde en alltaki Message:kutusuna mesajınızı bırakabilirsiniz.

Gerçek zamanda canlı takibi android tabanlı mobil cihazınızdan yapabilmek için Real-Time GPS Tracker 2 aplikasyonunu indirip, kurmanız gerekiyor. emrahtezer kullanıcısını eklemeniz ve benim onay vermem durumunda takip başlar.

BoSKu turlarında ayrıca Whatapp üzerinden gün boyu canlı konum paylaşımı yapmaktayız. Ana Sayfa 'da sağ üst köşedeki Whatsapp simgesine tıklayarak BoSKu Whatsapp Duyurular grubuna katılabilir, BoSKu duyuruları dahil, konum paylaşımını takip edebilirsiniz.

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü

Bodrum-MUĞLA

etezer@gmail.com

Tel: 0533 438 8311 (Sadece acil durumlar)

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon
  • Google Places Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now