top of page

BoSKu Reflektif Yelek :

Trafikte bir gerçek vardır !!!

"Sizden büyük taşıt sürücüleri size bakar ama görmez"

Gündüz dahi olsa siz motosiklet üzerinde iken bir araba, otobüs, kamyon, tır sürücüsü size bakar ama asla farketmez. Bir bakmışsınız yola çıkmış.... Fren yapmanıza fırsat dahi kalmayabilir. 

Bu yüzden farkındalık önemlidir. Açık renk giysiler, geceleri üzerinizde taşıdığınız fosforlu işaretler sizi görünür yapar. Motosiklet sürücüleri için reflektif yelek bu yüzden çok önem arz eder.

BoSKu-Bodrum Scooter Motosiklet Kulübü olarak farkındalık ve turlarda dışarıya takım şeklinde görülmek amacıyla nakış logolu yelekler giymekteyiz. 2017 yılında turlarımızda giymesi zorunlu olmuştur. Bedeninize uygun, tek tip Scoyco Reflektif Motosiklet Yeleği teminini kendiniz yapacağınız gibi NBM Motor'dan da indirimli alabilirsiniz. 

Yelek temini sonrası Bodrum Marjin Teksil İrfan Bey yanına uğrayıp BoSKu nakış logolarından almak istediğinizi belirtiyorsunuz. İrfan Bey'e ad-soyad, kan grubu vermeniz durumunda ertesi gün 50 TL karışılığı 6 adet nakış logo parçası alıyorsunuz. 

Son olarak kendiniz veya bir terziye bu altı parça logoyu BoSKu Yeleğinize diktiriyorsunuz. Logolar alttaki fotoğraflara tıklandığında büyük hali görüldüğü üzere herkes ile bir olması bakımından düzgün yerlere dikilmelidir. (Türk Bayrağı ve onun altındaki isimlik sağ, küçük boy BoSKu logosu ve "Bodrum Scooter Kulübü" yazısı sol tarafa, kalbimizin üstüne gelmektedir)

bottom of page