top of page

Motosiklet Koruma ve Park

Evimin önünde NovaGaraj park kullanıyorum. Alüminyum, uzaktan kumandalı panjur kapılı sistem ile motosikletimi tamamen koruma altına alabiliyorum.

Ofis önünde ise gün içinde uzun süre motosikleti kullanmayacak isem Prosev branda ile toz, yağmur ve güneşten koruma imkanın var.

XXL boyu aynaları katlayıp, camı indirip ve topcase'i de çıkarınca tam Burgman 650 nin üstünü örtüyor ve alttan klips ile bağlanabiliyor. 

Bu tarz brandaların tek sorunu katlayıp poşetine koymak. Hiçbir zaman ilk günkü gibi poşetten çıkardığınız gibi katlayıp geri koyamıyorsunuz. Zaten katlaması da işkence. Büyücek bir torbaya sıkıştırıyorsunuz.

Kedişler, köpişler.... Bayılırlar motosiklet selesinin üstüne yayılmayı. Hele birde sıcak buldular mı asla kaçırmazlar. Olsun, gelsinler. Canlar onlar. Açık alan parklarında yağmur, güneş, tozdan sele derisini korumak için epeydir branda arayışı içinde idim. Önce motosiklet brandasından emanet birşey yapmıştım fakat zaman içinde yıprandı. Dün XL boyunda Vexo marka sele brandası temin ettim. Naylon esaslı branda gayet kaliteli ürün. Su geçireceğe benzemiyor. Burgman 650 nin selesine, çevresindeki lastik bantlar ile birebir geçiyor. Takması, çıkarması çok kolay, basit. Kesinlikle tavsiye ederim.

4 Nisan 2019 tarihinde ofisimin önünde kullanmak üzere Motokabin satın aldım. İnceleme konusu için tıklayınız

İlgili Konular :

Motokabin

SAM_3780.JPG
bottom of page