top of page

Aksesuarlar

Sayfada altı çizgili ve koyu kelimeler, cümleler bağlantı içerir.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

O imza olmasaydı bizlerde olmazdık.

Tank Pad

Depo üstüne tank pad yapıştırdım. Ayni sarıdan bulabilirsem depo kenarlarına diz kapak yanlarının geldiği yerde de olacak.

Daha sonra bu set ürünü buldum. 650 için ama 250 ye de uyacaktır.

Plaka Yapıştırma

3M çift taraflı bant ile plakayı plakalığa yapıştırdım.

Ayna Uzatma Aparatı

Aslında Karakaçan'ın aynalarından memnundum. Geçenlerde AliExpress te dolaşırken bu aparat hoşuma gitti. Sipariş verdim. Ürün gelince montajını yaptım. Vidalar 10mm
Harika oldu. Aynalar hem öne doğru gitti, başımı çok çevirmiyorum. Ayni zamanda gidondan dışarı doğru çıktı, omuzlarımı teğet görüyorum. Kör nokta alanı daraldı.

Yan Ayak Pad Desteği

Aliexpress'ten sipariş verdiğim ürünün montajını yaptım. Ürün gayet rijit, CNC kesim yapılmış ve köşe hatları çok temiz. Kullanım amacı yan ayağın zemine daha sağlam basması. Parçayı takınca zor olan yan ayak açma sorunu ortadan kalktı.

20190511_152644.jpg
20190511_185000.jpg

Ayarlanabilir-Katlanabilir Alüminyum Manetler

Görsellik ve elcik-manet arası mesafeyi ayarlamak için bu tarz manetler güzel duruyor. Ayrıca motor yan yattığında katlanabilir olması bakımından manet kırılmıyor.

Arka Fren Pedalı

Alüminyumdan şık bir tasarım. Ayak ile pedalı kavramak daha sağlam oluyor. Görüntüsü hoş.

Montaj aşamasında el canavarı ile arkasını biraz traşlamak gerekiyor.

Tank Yan Pad

Facebook ta Vstrom sayfasında tank yan padi damla sticker olarak gördüm. Redline Grafik firması siparişe göre hazırlıyor. Kendileri ile tamesa geçtim ve damla sticker ürünlerimin siparişini geçtim.

60726906_424870971630504_386828338772679
871ddbe6-0cb3-4848-8b34-70610db8ba26.jpg

USB Besleme Soketi

Ürünü AliExpress ten satın aldım. Her bir soketin 2.1A çıkış gücü var ve üzerindeki düğme ile voltajı açıp kapama imkanı mevcut.

Aküden direk kablo çekerek gidon üstüne montajını yaptım. Besleme devresi ayrı bir kutu olması nedeniyle ufak ve yer tutmuyor, şık görünüm sağlıyor. Yağmurdan ve motosikleti yıkarken korumak için kapağı mevcut. 

Telefon tutucuya uzanan 30cm lik kısa besleme kablosu kullanarak kablo kirliliğine son verdim.

Arka Sehpa Vidasi

Karakaçan 'da orta sehpam var. Paddock ile motosikletin arkasını kaldıracağım diye bir niyetim yok ama işte ahhh şu AliExpress.... :) At sepete...

Kör Nokta Aynası

Her ne kadar motosiklet sürüş eğitmenleri önermesede aynalarda kör nokta aynası kullanmayı seviyor, faydasını görüyorum.

Erdoğan Bey (0532 568 15 29) tarafından üretilen ve Motogoril web sayfası üzerinden satışını yaptığı bu ürünü satın aldım.

Ürünü gayet rijit, sağlam bir şekilde ayna demirine tutunuyor ve ayna açısı memnun edici.

Zaman içinde eklemeler olacaktır

bottom of page